Телевізор Blaupunkt 32", 32QBG6000S, QLED, Google TV, Wi-Fi, Full HD
В наявності
Ми надішлемо завтра
info
Уточнюйте важливі для Вас параметри у наших менеджерів.
  • Доставка
  • Будь-яка оплата
    • Оплата при отриманні
    • Оплата карткою
    • Google Pay
    • Apple Pay
  • Гарантія
    • 360 днів
Характеристики
Інформація
  • Тип товару:Телевізор
  • Виробник:Blaupunkt
  • Модель пристрою:32QBG6000S
  • Інтерфейс:2xUSB,2xHDMI,CI Slot,RJ45 (LAN),S/PDIF
  • Особливості:Dolby Audio,Chromecast,HLG
  • Операційна система:Google TV
  • ТВ-тюнер:Аналоговий,DVB-T,DVB-T2,DVB-C,DVB-S2
Звук
  • Потужність звуку:16 Вт
  • Кількість динаміків:2 шт
  • Технологія звуку:Dolby Surround,Dolby Audio,Dolby Digital,Dolby Digital Plus
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):718х454х223 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):718х421.6х84.5 мм
  • Кріплення VESA:200х200 мм
  • Основний колір:Чорний
Процесор
  • Процесор:Cortex A55
Екран
  • Роздільна здатність екрану:Full HD (1920×1080)
  • Технологія поліпшення зображення:Dynamic Noise Reduction,HDR10/HLG,3D Comb Filter
  • Діагональ екрану:32"
  • Тип матриці:QLED
  • Частота оновлення екрану:60 Гц
В наявності
Товар доданий до кошика
Відгуки
Додати відгук
Відгуків для цього товару ще немає.
Стань першим, хто залишив відгук про цей товар!
Залишити відгук
  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий
Інформація
  • Тип товару:Телевізор
  • Виробник:Blaupunkt
  • Модель пристрою:32QBG6000S
  • Операційна система:Google TV
Звук
  • Потужність звуку:16 Вт
  • Кількість динаміків:2 шт
Фізичні параметри
  • Кріплення VESA:200х200 мм
  • Основний колір:Чорний
Процесор
  • Процесор:Cortex A55
Екран
  • Діагональ екрану:32"
  • Тип матриці:QLED
Товар доданий до кошика
Подібні продукти
Телевізор Blaupunkt 43", 43FBG5000, LED, Google TV, Wi-Fi, Full HD
Повідомити, коли з'явиться