Телевізор Topomax 65", TM65UHSBK, QLED, Smart TV, 4K Ultra HD
В наявності
Ми надішлемо завтра
info
Уточнюйте важливі для Вас параметри у наших менеджерів.
  • Доставка
  • Будь-яка оплата
    • Оплата при отриманні
    • Оплата карткою
    • Google Pay
    • Apple Pay
  • Гарантія
    • 360 днів
Характеристики
Інформація
  • Тип товару:Телевізор
  • Виробник:Topomax
  • Модель пристрою:TM65UHSBK
  • Інтерфейс:3xHDMI,2xUSB,CI Slot,RJ45 (LAN),S/PDIF
  • Операційна система:Android 15
  • ТВ-тюнер:DVB-T,DVB-T2,DVB-S,DVB-S2,Аналоговий
Звук
  • Потужність звуку:20 Вт
  • Кількість динаміків:2 шт
  • Технологія звуку:Dolby Atmos,Dolby Audio,Dolby Digital
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1250×850x70 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1250×730x70 мм
  • Кріплення VESA:300х200 мм
  • Основний колір:Сірий
Процесор
  • Процесор:ARM Cortex A53
Екран
  • Роздільна здатність екрану:4K Ultra HD (3840×2160)
  • Технологія поліпшення зображення:HDR10 Pro,HDR 10+,HDR10/HLG
  • Діагональ екрану:65"
  • Тип матриці:QLED
  • Частота оновлення екрану:60 Гц
В наявності
Код: 243656
Товар доданий до кошика
Відгуки
Додати відгук
Відгуків для цього товару ще немає.
Стань першим, хто залишив відгук про цей товар!
Залишити відгук
  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий
Інформація
  • Тип товару:Телевізор
  • Виробник:Topomax
  • Модель пристрою:TM65UHSBK
Звук
  • Потужність звуку:20 Вт
  • Кількість динаміків:2 шт
Фізичні параметри
  • Кріплення VESA:300х200 мм
  • Основний колір:Сірий
Процесор
  • Процесор:ARM Cortex A53
Екран
  • Діагональ екрану:65"
  • Тип матриці:QLED
Код: 243656