Телевізор LG 32", 32LQ630B6LA, LED, Smart TV, Wi-Fi, HD Ready
В наявності
Ми надішлемо завтра
info
Уточнюйте важливі для Вас параметри у наших менеджерів.
  • Доставка
  • Будь-яка оплата
    • Оплата при отриманні
    • Оплата карткою
    • Google Pay
    • Apple Pay
Опис
Характеристики
Інформація
  • Тип товару:Телевізор
  • Виробник:LG
  • Модель пристрою:32LQ630B6LA
  • Інтерфейс:1xUSB,2xHDMI,CI Slot,RJ45 (LAN)
  • Операційна система:WebOS
  • ТВ-тюнер:Аналоговий,DVB-T,DVB-T2,DVB-C,DVB-S,DVB-S2
Звук
  • Потужність звуку:10 Вт
  • Кількість динаміків:2 шт
  • Технологія звуку:AI Sound (Virtual 5.1 Up-mix),LG Sound Sync
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):736х464х180 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):736х437х82.9 мм
  • Кріплення VESA:200х200 мм
  • Основний колір:Чорний
Процесор
  • Процесор:α5 Gen5 AI
Екран
  • Роздільна здатність екрану:HD Ready (1366×768)
  • Технологія поліпшення зображення:HDR10 Pro,HDR10/HLG
  • Діагональ екрану:32"
  • Тип матриці:LED
  • Частота оновлення екрану:60 Гц
В наявності
Товар доданий до кошика
Відгуки
Додати відгук
Відгуків для цього товару ще немає.
Стань першим, хто залишив відгук про цей товар!
Залишити відгук
  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий
Інформація
  • Тип товару:Телевізор
  • Виробник:LG
  • Модель пристрою:32LQ630B6LA
  • Операційна система:WebOS
Звук
  • Потужність звуку:10 Вт
  • Кількість динаміків:2 шт
Фізичні параметри
  • Кріплення VESA:200х200 мм
  • Основний колір:Чорний
Процесор
  • Процесор:α5 Gen5 AI
Екран
  • Діагональ екрану:32"
  • Тип матриці:LED