Телевізор LED LG 50UA75006LA, Smart TV, Wi-Fi, 4K Ultra HD
В наявності
Ми надішлемо завтра
info
Уточнюйте важливі для Вас параметри у наших менеджерів.
  • Доставка
  • Будь-яка оплата
    • Оплата при отриманні
    • Оплата карткою
    • Google Pay
    • Apple Pay
  • Гарантія
    • 360 днів
Характеристики
Інформація
  • Тип товару:Телевізор
  • Виробник:LG
  • Модель пристрою:50UA75006LA
  • Інтерфейс:S/PDIF,USB 2.0,CI Slot,HDMi,RJ45 (LAN)
Фізичні параметри
  • Розміри з підставкою (ШхВхГ):1122x718x230 мм
  • Розміри без підставки (ШхВхГ):1122x654x67.9 мм
  • Основний колір:Чорний
Екран
  • Роздільна здатність екрану:4K Ultra HD (3840×2160)
  • Діагональ екрану:50"
  • Частота оновлення екрану:60 Гц
В наявності
Код: 225312
Товар доданий до кошика
Відгуки
Додати відгук
Відгуків для цього товару ще немає.
Стань першим, хто залишив відгук про цей товар!
Залишити відгук
  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий
Інформація
  • Тип товару:Телевізор
  • Виробник:LG
  • Модель пристрою:50UA75006LA
Фізичні параметри
  • Основний колір:Чорний
Екран
  • Діагональ екрану:50"